Login
Ile kosztuje pozycjonowanie?

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Ile kosztuje pozycjonowanie? To pytanie zadajesz sobie gdy chcesz zaistnieć w sieci.

– zależą w szczególności od popularności wyrazów kluczowych na które zamierzamy pozycjonować stronę.
Im większa jest popularność słowa kluczowego, tym więcej firm pozycjonuje swe portale na to słowo, a to z kolei powoduje, że ciężej uzyskać wysoką pozycję oraz koszty pozycjonowania są większe.

Z całą pewnością kilkukrotnie większe będą koszty pozycjonowania dla wyrażenia kluczowego „samochody”, od pozycjonowania na słowo kluczowe „BMW X5”.
Profesjonalnie przeprowadzona analiza, a następnie ocena kosztów pozycjonowania stanowi podstawę do sukcesu przy pozycjonowaniu witryny.
Pozycjonowanie stron www

Czynniki wpływające na koszt pozycjonowania strony

Przede wszystkim to elementy zależne od samej strony w jaki sposób została przygotowana.

Jakość strony internetowej, m.in.:
Stopień optymalizacji strony, treść na stronie ile go jest i czy jest wartościowy, czyli nie skopiowany z innych stron.
Rodzaj strony, np. sklep internetowy, blog czy też strona korporacji. Liczba słów kluczowych
pozycjonowanie szerokie – long tail, czy strona była pozycjonowana, technologia wykonania strony www

ZADBAJ O WIĘKSZY RUCH NA STRONIE

ZADBAJ O WIĘKSZY RUCH NA STRONIE

ZADBAJ O WIĘKSZY RUCH NA STRONIE. Zamów analizę Twojej strony internetowej, a bez żadnych kosztów dowiesz się:

 • Czy Twoja strona jest widzialna dla wyszukiwarek.
 • Na jakiej pozycji jest aktualnie Twoja strona.
 • Jaką taktykę promocji w Internecie stosuje Twoja konkurencja: które słowa kluczowe pozycjonuje i ile ludzi dziennie odwiedza ich serwis.
 • Jakie zmiany Ty musisz wprowadzić, aby wyprzedzić konkurencję i znaleźć się w pierwszej 10- tce rezultatów wyszukiwania dla swoich słów kluczowych.
 • Jaką strategię promocji w Internecie przyjąć, ażeby uzyskać wyższą sprzedaż, a nie tylko większy ruch na stronie.
RAPORT MIESIĘCZNY Z POZYCJONOWANIA

RAPORT MIESIĘCZNY Z POZYCJONOWANIA

Po zakończeniu każdego miesiąca, niezależnie od dostępu online tworzony jest szczegółowy raport z osiągniętych wyników, który wraz analizą przesyłamy na skrzynkę pocztową. Raporty miesięczne rozbudowywane są o uzgodnione wcześniej parametry i stanowią solidne podsumowanie efektów.

Raport miesięczny z pozycjonowania zawiera m.in.:

 • Pozycje strony dla poszczególnych pozycjonowanych fraz
 • Ruch na stronie
 • Przeprowadzone prace optymalizacyjne
 • Panel raportowy wyświetlający statystyki dostępny on-line

Poza podstawowymi narzędziami i raportami jakie ma do dyspozycji nasz Klient, jest możliwość otrzymywanie raportów na żądanie w krótszych okresach niż miesięczne i zawierających inne zakresy danych lub inne zestawienia

Raport z pozycjonowania w postaci PDF

UMOWA POZYCJONOWANIA

UMOWA POZYCJONOWANIA

Przed przystąpieniem do pracy nad Twoją  stroną internetową konieczne jest podpisanie umowy, która szczegółowo określa zadania i obowiązki obu stron oraz chroni ich prawa.
Umowa pozycjonowania
– dokonywana jest na czas min. 12 miesięcy. Przez ten okres Państwa strona jest optymalizowana i pozycjonowana zgodnie z warunkami zawartymi w umowie. Jednak, dla zapewnienia ciągłości ciężko wypracowanych wynoków zalecamy podtrzymanie usługi pozycjonowania. Pamiętac proszę, iż konkurencja nie śpi i każdego dnia stara się przejąć naszą wysoką lokatę.

Jak wygląda umowa?

Sporządziliśmy standardowe projekty umów, aby zapewnić naszym klientom komfortowe warunki współpracy. Precyzują one szczegółowo warunki współpracy oraz cel do którego dążymy.

Najistotniejsze cechy umowy o pozycjonowanie strony:

 • szczegółowo określony efekt, po uzyskaniu którego następuje płatność
 • opłaty naliczane są po uzyskaniu efektu
 • brak ukrytych kosztów
KORZYŚCI Z POZYCJONOWANIA

KORZYŚCI Z POZYCJONOWANIA

 • Czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania

– Państwa strona odnajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania, kiedy Internauci będą szukać Państwa produktów i usług.

 • Wzrost odwiedzalności Państwa witryny

– wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych gwarantują wzrost ilości odwiedzin strony internetowej, a co za tym idzie możliwość zaprezentowania Państwa oferty zwiększonej liczbie osób.

 • Dotarcie do potencjalnych Klientów

– istnienie Państwa strony na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych, pod słowami kluczowymi powiązanymi z działalnością Państwa firmy sprawi, iż na stronę trafią osoby, które rzeczywiście szukają Państwa usług i produktów.

 • Zwiększenie sprzedaży towarów i usług

– odwiedziny Państwa strony WWW przez sprofilowanych Internautów szukających informacji na temat usług lub produktów oferowanych przez Państwa firmę, są niemal jednoznaczne ze wzrostem liczby zamówień.

 • Rozpowszechnianie marki

– firma, której strona pojawia się wyżej w wynikach wyszukiwania od serwisów konkurencji z tej samej branży, jest postrzegana przez Internautów jako firma lepsza i staje się rozpoznawalna przez coraz większą ilość potencjalnych Klientów.

 • Gwarancja satysfakcji

– płacicie Państwo tylko za efekty naszej pracy! Dopóki Państwa strona nie znajdzie się na odpowiednio wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych nie muszą nam Państwo płacić ani złotówki.

To zaledwie kilka korzyści z pozycjonowania.

O USŁUDZE POZYCJONOWANIA STRON

O USŁUDZE POZYCJONOWANIA STRON

Pozycjonowanie

– w zasadniczej kwestii opiera się na takiej poprawie strony internetowej , aby witryna była na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwarek – najbardziej cenionych przez użytkowników: Google, onet, wp.

Pozycjonowanie stron internetowych przynosi autentyczne szanse na uzyskaniu kontaktu z klientem, a to przenosi się bezpośrednio w obszar zysków. Pozycjonowanie uwypukla podstawę wszelkich działań w Internecie – widoczność oraz równość szans dla wszystkich: od producenta śrubek po przedsiębiorstwo ściśle przemysłowe. Każdy, kto korzysta z pozycjonowania witryn w sieci stwarza sobie perspektywy rozwoju, pomnaża obszary kontaktu z klientem, przenosi swoją działalność na wyższy poziom.

Rzeczowo ujmując – NIE MA LEPSZEJ DROGI REKLAMY NIŻ POZYCJONOWANIE. W tej tezie nie ma żadnego  „ale”,  nie kryją się w tym żadne pułapki.

Pozycjonowanie to zbiór ogromnych korzyści.

Pozycjonowanie www skupia również w sobie zaletę systematycznego dbania o stronę internetową klienta. Jest to – pewnego rodzaju – produkt uboczny działań pozycjonerskich. Monitorowanie zaplecza tekstowego, ciągła rewitalizacja merytorycznej strony witryny internetowej można nazwać takim „produktem”. Pozycjonowanie stron internetowych uwierzytelnia wszelkie działania marketingowe w sieci, nie ma od tego odstępstw, jest za to sukces.

Całokształt usługi pozycjonowania obejmuje także:

 • badanie pozycjonowanych fraz 4 razy w miesiącu
 • przygotowywanie raportów raz w miesiacu
 • doradztwo przy rozbudowie strony
 • codzienne badanie strony za pomocą automatu sprawdzajacego, czy wszystko poprawnie działa
 • doradztwo przy doborze narzędzi do analizy skuteczności i efektów jakie przynosi pozycjonowanie
CO TO JEST CMS?

CO TO JEST CMS?

Pewnie już gdzieś to słyszałeś i zastanawiasz się co to jest CMS?  CMS to Łatwe dodawanie treści, zdjęć. samodzielna aktualizacja strony www

System zarządzania treścią [ang. Content Managment System] to program przeznaczony do tworzenia i prowadzenia serwisu WWW. Dzięki CMS-owi umieszczanie i zarządzanie zawartością serwisu jest łatwe i wygodne.

Zawsze można dokonać np. zmian w treści bez konieczności zmian w innej warstwie, np. graficznej.

Dodawanie zawartości odbywa się przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej, co nie wymaga specjalistycznej wiedzy – znajomości informatyki, HTML czy języków programowania, itp. Po prostu piszesz i publikujesz! Nie potrzebujesz więc informatyków, webmasterów, czy usług agencji reklamowych, żeby uaktualniać treści nawet kilka razy dziennie! Możesz podzielić obowiązki dodawania treści między osoby czy działy, które najlepiej znają określoną tematykę, bo zajmują się nią na co dzień.

Przechowywanie informacji w bazie danych

Wszystkie dodawane treści, informacje, opracowania przechowywane są w bazie danych. Dzięki temu:

 • zawartość serwisu jest generowana dynamicznie
 • dane możesz wykorzystywać wielokrotnie, także w innych miejscach,
 • możesz je także inaczej sformatować, np. przygotować do druku czy stworzyć dokument PDF.
 • gromadzisz archiwum, które również możesz publikować w całości lub części.
 • Chroniony interfejs administracyjno-redakcyjny

Wszystkie prace związane z zarządzaniem serwisem, umieszczaniem zawartości odbywają się za pomocą uruchamianego w przeglądarce internetowej interfejsu, do którego dostęp mają tylko uprawnione osoby. Autorzy i redaktorzy nie mogą ingerować w ustawienia parametrów systemu. Modyfikacje zawartości są oznaczane datą i danymi zmieniającego.